Dernek Üyeliklerimiz

 
Kampanyalar

Su Arıtma Kampanyalarımız

 

Toptan Su Arıtma Sistemi

Merhaba sayın reverse osmosis kullanıcılarımız bugün sizler için toptan su arıtma sistemi hakkında bazı bilgiler aktarmak istiyoruz.İnternet sitemiz üzerinden artık toptan alımlar yapabilir ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.Sitemiz üzerinde sadece perakende satış bulunmamakta toptan satışlarımızıda başlatmış bulunmaktayız.Sitemiz üzerinden beğendiğiniz ürünlerin toptan satışları için bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Ürünlerimizin tamamı tayvan ve amerikan malı olup kesinlikle çin malı ürünler bulundurmamaktayız.Ürünlerimiz için 2 yıl garanti ve sıfır değişim imkanı vermekteyiz.Herhangi bir şekilde cihazlarda arıza olması durumunda dediğimiz gibi cihazları yenisi ile değiştirmekteyiz.

Ayrıca 7/24 teknik destek garantisi ile sizlere su arıtma cihazlarımız hakkında detaylı bilgiler verebilmekteyiz.Türkiye'nin 81 ilinde teknik servislerimiz bulunmaktadır.Eğer montaj vs destek istediğiniz taktirde her şekilde yardımcı olabiliyoruz sizlere.

Sizlerin bundan sonra yapması gereken sitemiz üzerinden bizlerle iletişime geçerek cihazlar hakkında detaylı bilgiler almanızdır.